Ankieta


wyniki

INFO - wtorek 24 listopada 2015r.

 

Po raz kolejny spotkaliśmy się o 11.15 w Amfiteatrze pod brzozą na INFO-wtorku.

Rozpoczęła pani Dyrektor Karina Szatkowska, która podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za uczestnictwo w pożegnaniu Pauliny Loręckiej, poinformowała, iż do piątku potrwa szkolna żałoba i uczniowie mogą chodzić w czarnych ubraniach. Pani Dyrektor przypomniała o zbliżającym się końcu semestru oraz o zagrożeniach, które będą przekazane rodzicom na wtorkowym zebraniu.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli o przypadającym w dniu 20 listopada Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka. Przypomnieli podstawowe prawa dziecka. Zachęcili do lektury Statutu Szkoły gdzie wyszczególnione są prawa i obowiązki ucznia oraz do zapoznania się z treścią Konwencji Praw Dziecka na plakacie, który wisi na gazetce SU.

 

Pani Donata Olszewska i pan Michał Szymaś pochwalili naszych szkolnych sportowców, zaprezentowali ich ostatnie osiągnięcia podczas turniejów międzyszkolnych.

 

Pani Małgorzata Skrzypczak poinformowała, iż zbiórkę makulatury kończymy 4 XII.
Kolejna tura ruszy po feriach zimowych. Przypomniała też o podpisywaniu makulatury, którą uczniowie zostawiają w monitoringu.

 

Klasa I c bierze udział w konkursie GWO Między nami czytelnikami promującym czytelnictwo. Pierwszym zadaniem wyznaczonym przez organizatora było napisanie limeryku na temat czytania, a następnie wykorzystanie go do promocji czytelnictwa. Uczniowie I c postanowili wykorzystać INFO-wtorek. Wydrukowali wiersze i włożyli je w balony, sądząc, że nie ma nic przyjemniejszego dla gimnazjalisty, niż poznanie tajemnicy wnętrza balona. Bezkarnie można było zrobić wiele hałasu, przebijając balon, a następnie przeczytać limeryk. Może gimnazjaliści pokochają czytanie?!

 

INFO - wtorek 6 października 2015r.

To już drugi INFO-wtorek w tym roku szkolnym. Rozpoczęła pani Ewa Skweres przedstawiając nowy Samorząd Uczniowski: Radę Samorządu oraz wszystkich najaktywniejszych członków SU.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor i poprosiła na scenę wszystkie dziewczęta, które 19 września brały udział w Gminnych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Pani Karina Szatkowska pogratulowała im zwycięstwa, dzięki któremu uzyskały awans do Finału Powiatu Poznańskiego. Uczennica klasy 1b Natalia Jakubowicz pochwaliła się swoimi osiągnięciami – zajęła trzecie miejsce podczas Pucharu Polski w Brazylijskim jiu-jitsu. Gratulujemy!

Pani Dyrektor przypomniała uczniom o obowiązującym stroju szkolnym, zauważyła, że są uczniowie, którzy nie stosują się do regulaminowego stroju. Pani Karina Szatkowska poinformowała o rozpoczęciu przygotowań do zielonej szkoły, wyraziła chęć, aby uczniowie mieli swój udział w programie wycieczki. Pani Dyrektor przypomniała o rozpoczynającym się w poniedziałek tygodniu papieskim i zadaniach dla klas, których wyniki zaprezentują podczas podsumowania tygodnia papieskiego.

Pani Ewa Skweres przypomniała o zbiórce plastikowych nakrętek. W tym roku szkolnym każda klasa zbiera nakrętki w swojej sali w przygotowanym przez siebie pojemniku. Co dwa miesiące wybrane osoby z SU będą odbierały te nakrętki, ważyły je. Zbiórka nakrętek będzie wliczana do konkursu LANS KLAS.

Pani Małgorzata Skrzypczak przypomniała, iż październik jest miesiącem bibliotek i zachęciła do wspólnego czytania podczas piątkowej długiej przerwy. Pani Małgorzata nagrodziła zwycięzców pierwszego w tym roku szkolnym konkursu „Jeden z dziesięciu” : Jana Radomskiego, Kacpra Gapczyńskiego i Jakuba Stencla. Gratulujemy!

 

INFO - wtorek 8 września 2015r.

Wzorem lat ubiegłych cała społeczność szkolna spotkała się o godz.11.15 w Amfiteatrze pod Brzozą, aby rozpocząć cykl INFO-wtorków. Pani Ewa Skweres przywitała wszystkich zebranych i wyjaśniła uczniom klas I, co będzie się działo podczas naszych spotkań.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego zaprosiła chętnych uczniów na spotkanie SU w środę o godz. 14.30 w sali 103. Jako druga głos zabrała pani Dyrektor Karina Szatkowska, która rozpoczęła od wręczenia nagrody Grażynie Olejniczak z klasy IIIB za udział w konkursie „Zachowaj trzeźwy umysł”. Pani Dyrektor przypomniała o obowiązującym stroju szkolnym, poinformowała uczniów klas I o tym, że są już dla nich podręczniki i lada dzień każdy otrzyma swój szkolny pakiet książek. Pani Karina Szatkowska zachęciła również uczniów do udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Pani Małgorzata Tomczak również zachęciła uczniów do pracy w kółku teatralnym. Pochwaliła też uczennicę Agnieszkę Przybylską z klasy 2b, członkinię zespołu ludowego „POLIGRODZIANIE”, który zdobył tytuł Mistrza Świata w tańcach ludowych. Brawa dla Agnieszki i jej zespołu! Pani Małgorzata Skrzypczak przypomniała o Muminku, zbiórce makulatury i plastikowych nakrętek. 

 

INFO - wtorek 26 maja 2015 r.

 

Kolejny raz spotkaliśmy się o 11.15 w amfiteatrze pod brzozą na kolejnym INFO – wtorku.

Pani Dyrektor przypomniała, że 3 czerwca to ostateczny termin wystawiania ocen końcowo rocznych. Zachęciła do walki o każdy punkt szczególnie tych uczniów, którym wiatry nie sprzyjały w tym roku :) .

Pani Karina Szatkowska apelowała o rozważne przygotowania do wyjazdu na zielona szkołę, o bezpieczeństwo podczas wycieczki, szczególnie w trakcie podróży pociągiem czy autokarem. Zbiórka 8 czerwca o godzinie 5.10 na dworcu w Poznaniu. Pani Karina przypomniała też o konieczności uregulowania opłat za zieloną szkołę.

Pan Jarek Weber zachęcił uczniów do udziału w turnieju szachowym. A pani Małgosia Skrzypczak nagrodziła uczniów za udział w konkursie „z kodami”. Wyróżnieni zostali: Jakub Studziński, Jakub Rogalski i Patryk Winkel oraz Wojtek Giełda, który był pomysłodawcą konkursu. 

Pani Ewa Skweres przypomniała uczniom wyjeżdżającym na Zieloną szkołę, aby pstrykali zdjęcia, gdyż pod koniec roku, kiedy to odbędzie się podsumowanie zielonej szkoły, każda klasa będzie miała za zadanie przygotować prezentację z wycieczki. Będzie to ostatnia konkurencja w ramach LANS KLAS, która ostatecznie wyłoni zwycięzców całorocznej rywalizacji.

Pani Ewa przypomniała też o organizowanym w dniu 27 maja Dniu Matki dla Mam naszych uczniów. Początek imprezy: godzina 17.00.

 

INFO - wtorek 14 kwietnia 2015 r.

 

We wtorek odbył się kolejny INFO – wtorek, wyjątkowo spotkaliśmy się o 10.30 na początku godziny wychowawczej. Jako pierwsza zabrała głos pani Magdalena Zielenkiewicz, która oficjalnie powitała grupę uczniów z wymiany polsko – niemieckiej oraz ich opiekunów. Klasa 3b na powitanie gości przygotowała krótki występ w języku niemieckim. 

 
Pani Dyrektor nagrodziła dyplomami od klubu seniora trzy uczennice – Zuzannę Kocjan, Ismenę Krezyman, Zofię Pajchrowską i Alicję Król za ich udział w wolontariacie. Pani Emilia Korzep przedstawiła też plan na kolejny tydzień, kiedy odbędą się egzaminy gimnazjalne klas III oraz sprawdziany kompetencji klas I i II.
 
Magda Przybylska z SU omówiła kolejne zadanie lans klas dotyczące praw dziecka. 
 
Pani Ewa Skweres przypomniała w imieniu pani Małgorzaty Skrzypczak o wyjeździe do w sobotę 25 kwietnia do Kórnika, aby rozwiązywać questy, od czwartku można się zgłaszać w bibliotece.
 
Pan Jarosław Weber przypomniał o zbrodni katyńskiej, w związku z jej 75 rocznicą, która miała miejsce 10 kwietnia. Przewodnicząca SU zapaliła znicz pod dębem pamięci porucznika Mariana Czubińskiego – ofiary zbrodni katyńskiej.
 
Pani Ewa Skweres przekazała informację w imieniu pani Małgorzaty Piątek-  Żak. Muzeum Polin w Warszawie organizuje ogólnopolską akcję upamiętniającą ofiary pierwszego w Europie powstania w getcie Warszawskim. W piątek rano tak jak setki uczniów w całej Polsce, będziemy przypinać sobie żonkile na znak pamięci i nosić je przez cały dzień. Chętni wolontariusze do rozdawania żonkili w niedzielę dla mieszkańców Czerwonaka to powinni się zgłosić do Małgorzaty Piątek-Żak, która koordynuje ten projekt.
 

GALERIA

 

INFO - wtorek 31 marca 2015 r.

 

We wtorek podczas długiej przerwy odbył się kolejny INFO - wtorek.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w „drzwiach otwartych” oraz w rekolekcjach wielkopostnych. Pani E. Korzep wyróżniła i poprosiła o nagrodzenie brawami drużynę młodych szczypiornistów, którzy zajęli VIII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych oraz zespół redakcyjny GIM TV.
 
Pan Jarosław Weber, pani Małgorzata Tomczak i pani Małgorzata Skrzypczak podziękowali za udział w kolejnej edycji gry edukacyjnej "Wyklęty", nauczyciele wręczyli uczniom nagrody za aktywny udział w grze.
 
Pani Magdalena Zielenkiewicz, korzystając z okazji zaprezentowała sukcesy swoich uczniów: Michał Słowiakowski zakwalifikował się do kadry Polski juniorów młodszych w wioślarstwie, Michał Parsadaniszwili zajął III miejsce w otwartych mistrzostwach otwartych miasta Poznania w zapasach, Zosia Wiśniewska została uznana za najlepszą aktorkę podczas ogólnopolskiego festiwalu teatrów młodzieżowych w Inowrocławiu „ARLEKINADA”.
 
Pani Karina Szatkowska przypomniała o trwających przez cały rok szkolny korepetycjach koleżeńskich oraz o wpłatach na zieloną szkołę, poprosiła też, aby uczniowie zastanowili się nad wyborem górskiej trasy w Zakopanym, dostosowanej do swoich możliwości.
 
Pani Ewa Skweres przypomniała wszystkim klasom o zbiórce zawleczek od aluminiowych puszek. Zaprosiła też na kolejny INFO-wtorek, który odbędzie się 14 kwietnia 2015r.
 
 
 

INFO – wtorek 13 stycznia 2015r.

 

We wtorek podczas długiej przerwy odbył się kolejny INFO-wtorek.

Pani dyrektor przypomniała o zbliżającym się zakończeniu I półrocza i wystawieniu ocen. Zachęciła uczniów do walki o ostatnie punkty, które mogłyby podwyższyć ocenę z danego przedmiotu. Podsumowała też wyniki zestawienia przygotowanego przez panią Urszulę Jakubowicz dotyczącą uwag i pochwał wpisanych uczniom w I półroczu. Okazało się, iż najgrzeczniejszą klasą jest 3b, w której żaden uczeń nie otrzymał uwagi.

Przedstawicielka SU, Magda Przybylska, przypomniała o najbliższych akcjach: w środę 14.01. wspólne liczenie groszy w sali 104 o godz. 14.30. W każdy poniedziałek od 12 stycznia w godzinach: 11:25 - 11:45 w sali 116 (GUMiO) dyżurować będą przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Podczas dyżuru można zgłosić nowe pomysły do realizacji, opowiedzieć o problemach, złożyć skargę, jeśli zauważycie coś niepokojącego w szkole. Planowana jest dyskoteka karnawałowa 30 stycznia 2015r.

Pani Karina Szatkowska przypomniała o kolejnych terminach wpłat na Zieloną Szkołę, zachęciła do zgłaszania uwag i propozycji dotyczących organizacji wycieczki.

Pani Małgorzata Skrzypczak wraz z uczniami ogłosiła wyniki zbiórki makulatury za
I półrocze, powiedziała kilka słów o Muminku a także podziękowała osobom, które sprawują opiekę nad zbiórką makulatury. Alicja Król zachęciła wszystkich do udziału w Questach. 

 

INFO- wtorek 7 X 2014 r.

Wzorem ubiegłego roku spotkaliśmy się wszyscy o godzinie 11.15 w Amfiteatrze pod brzozą na pierwszym w tym roku INFO - wtorku.  Kontynuujemy comiesięczne spotkania informacyjno - porządkowe uczniów z panią Dyrektor i nauczycielami, podczas długiej przerwy. Podczas tych spotkań przekazywane będą komunikaty, ogłoszenia, będziemy przypominać o ważnych terminach, zadaniach do wykonania.

Jako pierwsza, głos zabrała pani Dyrektor, która przedstawiła nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Agnieszkę Słabolepszą. Agnieszka natomiast zaprezentowała cały skład nowego samorządu, zapewniła też, że będzie godnie reprezentowała społeczność uczniowską. Pani Dyrektor podziękowała za debatę uczniowską (choć przyznała, że martwi ją małe zainteresowanie uczniów sprawami szkoły) i za najnowsze GIM TV.

Michał Słowiakowski z klasy 2b pochwalił się swoimi osiągnięciami sportowymi, pokazał nam medale, które zdobył podczas zawodów wioślarskich oraz zachęcił swoich kolegów do trenowania tej dyscypliny sportu.

Pani Karina Szatkowska zainaugurowała tydzień papieski, który potrwa od 7do 14 października, przedstawiła krótki program tygodnia papieskiego oraz scenariusz zakończenia TP.

Pani Małgorzata Skrzypczak podziękowała za zdjęcia zwierzaków, wspomniała o trwającej aktualnie akcji „uwolnij książkę” oraz zachęciła do udziału w questowej wyprawie do Chodzieży w sobotę 11.10.

Pierwsze koty za płoty! Do zobaczenia na kolejnym INFO-wtorku!

 

INFO – WTOREK – 11 marca 2014r.

 

 1. Pani Dyrektor Emilia podziękowała uczniom za zaangażowanie w kolejne etapy wojewódzkich konkursów przedmiotowych, za akcje charytatywne (słodki  wtorek, śniadanie dla kolegi, pomoc Ukrainie).

 

 1. Samorząd Uczniowski przypomniał o zawieszaniu liści na drzewku życzliwości oraz podziękowanie za dotychczasowe liście. Poinformował o zbliżającym się Dniu Wiosnaka, o promocji książki przygotowywanej przez każdą klasę. Do hali sportowej uczniowie powinni wziąć obuwie na zmianę oraz pamiętać, aby wszystkie dekoracje uczniowie przynosili do hali i odnosili do szkoły sami.

 

 1. Obecnie rozpoczynają się przygotowania do Wielkanocnej Zbiórki Słodyczy.

 

 1. Szczególne podziękowania skierowano do organizatorów Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych  i powiązanej z tym tematem  gry edukacyjnej. Pani Małgorzata Skrzypczak i pani Małgorzata Tomczak wręczyły nagrody organizatorom i uczestnikom zabawy.

   

INFO – WTOREK – 21 stycznia 2014r.

 

Szkolne informacyjno - porządkowe apele będą sie teraz odbywały w każdy drugi wtorek miesiąca.

 

 1. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Matylda Banaszak i Jagoda Nowaczyk

 

Rozpoczynamy akcję: SZKOLNE DRZEWKO ŻYCZLIWOŚCI – zadanie dla klas w ramach konkursu LANS KLAS, która będzie trwała od 17.02.do 11.04.

 

Na szkolnym korytarzu przy kuchni pojawi się wkrótce drzewko – niestety na razie bez liści.

Zadaniem każdej klasy będzie wykonanie liści do tego drzewa, na których powinny znaleźć się wskazówki JAK BYĆ ŻYCZLIWYM w konkretnych sytuacjach czy miejscach, np.: w Internecie, w szkole, w mowie ojczystej itp. Każda klasa wylosuje inną dziedzinę i wskazówki na liściach mają dotyczyć właśnie tej wylosowanej kategorii.

Co tydzień kolejna klasa będzie wieszała swoje liście, będą one wisiały od poniedziałku do piątku, aby wszyscy mogli poczytać wasze rady. Termin wylosujecie razem z kategorią.

 

Kryteria oceny zadania

 1. Terminowość – liście powinny być zawieszone w poniedziałek rano (można to zrobić już w piątek) i ściągnięte w piątek po lekcjach.

 2. Ilość liści – co najmniej 10.

 3. Technika wykonania liścia – dowolna (wielkość liścia: proporcjonalnie do wielkości drzewa)

 4. Estetyka wykonania liści i czytelność wskazówek na liściu.

 5. Treść wskazówek JAK BYĆ ŻYCZLIWYM…

 

Za to zadanie klasa może otrzymać maksymalnie 10pkt

 

GÓRA GROSZA – wspólne liczenie groszy odbędzie się w najbliższą środę 22 stycznia czyli jutro. Prosimy o wytypowanie 2-3 uczniów z każdej klasy do liczenia zebranych pieniążków. Liczenie groszy odbędzie się w sali nr 2.

 

 

SKŁADKA NA SAMORZĄD UCZNIOWSKI

PRZYPOMINAMY, ŻE składka na SU wynosi 5zł od osoby /na rok.

 

Zebrane pieniążki przeznaczone są na działalność SU: nagrody w konkursach SU, artykuły papiernicze do dekoracji, papier i tusz, wywoływanie zdjęć na gazetkę, słodycze z okazji szkolnych świąt okolicznościowych i inne

 

Na pochwałę zasługuje:

Klasa 2b i 3b – 100% wpłat

Klasa 1b i 2a – 90% wpłat

Pozostałe klasy mają jeszcze zaległości. Prosimy skarbników klasowych o zebranie pozostałej części. W lutym zgłosi się do Was skarbnik SU.

 

 1. Pani Dyrektor podsumowała semestralną  pracę uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Cieszy fakt, że 50% gimnazjalistów uzyskało z zachowania najwyższe oceny - wzorowe i bardzo dobre. Za zaangażowanie w życie szkoły podziękowaliśmy oklaskami tym wszystkim, którzy zmagali się z kolejnymi etapami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, uczestniczyli w Zajęciach Mistrzów, Zajęciach Wyrównywania Wiedzy, organizatorom zbiórek makulatury i uroczystości szkolnych. Na zakończenie pani Dyrektor życzyła miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas zimowych ferii

 

 1. Redaktor naczelna szkolnej gazetki zachęcała do przeczytania kolejnego numeru GUMiO.   

 

 1. Pani Karina Szatkowska podsumowała korepetycje koleżeńskie, które odbywały się w I semestrze i zachęciła do dalszej pracy w semestrze II. Pani Szatkowska przypomniała również o kolejnych ratach za zielona szkołę.

 

 1. Karolina Karkut uczennica klasy 3b zaprosiła . Spotkanie Kółka Europejskiego - 29 I 2014 r. tym razem Michał Wojciechowski z klasy III b będzie opowiadał o swojej wycieczce do Stanów Zjednoczonych

 

INFO – PONIEDZIAŁEK – 16 grudnia 2013r.

Podczas dużej przerwy, zgodnie z umową, zebraliśmy się na kolejnym Info. Tym razem, ze względu na egzaminy próbne z Operonem, był to poniedziałek, a nie czwartek.

 

 1. Pani Ewa Skweres podziękowała za współpracę przy zorganizowaniu kiermaszu świątecznego nauczycielom, uczniom i rodzicom.

 2. Pani Elżbieta Burek i pani Magdalena Zielenkiewicz podziękowały wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji „Mogę, chcę pomóc” – zbiórki słodyczy i szkolnych przyborów, które w postaci świątecznych paczek trafiły do najbardziej potrzebujących uczniów naszego gimnazjum.

 3. Marta Nowak z klasy 3a słowa podziękowania skierowała także do wszystkich, którzy zbierając makulaturę, pomagają zwierzętom z Fundacji Tara. Przedstawiła wyniki zbiórki makulatury za I półrocze (pani Skweres przypomniała, że będą one w liczone do Lans Klas na koniec roku szkolnego, jako jedna z konkurencji). Podziękowała również za ogromną ilość nakrętek plastikowych i zachęciła do kontynuacji tych akcji.

 4. Magdalena Przybylska z klasy 2b przedstawiła pomysł na środową nudę. 
  W wyznaczone środy będą odbywały się w naszej szkole spotkania o podróżowaniu, podczas których nasi uczniowie i nauczyciele opowiedzą o swoich wyprawach. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 18 grudnia o godz. 14:45 w sali nr 3. Odbędzie się na nim prezentacja dotycząca Rumunii. Zapowiedziała, że w odwiedzi na "piętnastce" kolejne klasy, aby spytać czy ktoś ma ochotę podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w jakimś ciekawym miejscu, opowiadanie może być w dowolnej postaci. Magda serdecznie wszystkich zaprosiła do udziału w spotkaniach, jak i w samym przedstawianiu swoich wspomnień z podróży.

 5. Pani Dyrektor przekazała nam także ważne informacje odnośnie organizacji szkolnej i klasowych wigilii, ilości zagrożeń oceną niedostateczną za I semestr, a uczniów zmobilizowała do dalszej nauki i zdobywania jak najlepszych ocen oraz skorzystania z dni 2 i 3 stycznia, podczas których wszyscy nauczyciele będą pełnili dyżury w szkole.

 

INFO – CZWARTEK – 14 listopada 2013r.

 

1.    Pani Magdalena Zielenkiewicz z panią Elżbietą Burek:

a)    W dniu 15 listopada rusza w naszej szkole Giełda Uczniowska pod nazwą "Mogę, chcę pomóc". Na tablicy przy zejściu do szatni uczniowie mogą umieszczać ogłoszenia: oddam, zamienię, potrzebuję, nauczę... .

b)    Jednocześnie zapraszamy do udziału w świątecznej zbiórce słodyczy i artykułów szkolnych. Akcja trwać będzie do dnia 6 grudnia br. 
Sprawmy radość najbardziej potrzebującym!

 

2.    Jagoda Nowaczyk – przedstawicielka SU

a)    W czwartek 21 listopada będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Życzliwości:

                      Zadania dla klas:

a)    Każda klasa losuje kolor (losowanie w czwartek 14 listopada) i w tym dniu wszyscy uczniowie są ubrani w wylosowanym kolorze (wystarczy górna część ubrania: koszulka, bluzka, sweterek)

b)    Wszyscy uczniowie mają przypięte do ubioru kotyliony - wesołe elementy, by wywołać życzliwy uśmiech u innych, np.: serduszka, słoneczka, uśmiechnięte buźki itp.). Każda klasa przygotowuje je dla siebie i kilku wybranych nauczycieli)

c)    Każda klasa wylosuje inną klasę (losowanie w czwartek 14.11.),  dla której COŚ co wywoła uśmiech na ich twarzy, np.: zaśpiewaj dla kogoś piosenkę, wyślij komuś liścik „Lubię Cię”, upiecz dla kogoś ciasto,

d)    Zabawa z balonami (zabawa indywidualna) – zabawę omówił pan Marcin Matuszewski

 

b)     GÓRA GROSZA Rozpoczynamy akcję „Góra Grosza”, który potrwa do końca grudnia 2013r . Zadaniem klas jest zebranie jak największej kwoty w monetach o jak najmniejszym nominale aby uzbierać tych monet jak najwięcej (najlepiej 1-groszówki).

 

 Akcja „Góra grosza” podlega ocenie w ramach konkursu „LANS KLAS”. Na zakończenie akcji w połowie STYCZNIA odbędzie się wspólne liczenie groszy.

c)    SKŁADKA NA SU – 5zł od osoby na rok, pieniążki będziemy zbierać od skarbników klasowych w ostatnim tygodniu listopada.

d)    KIERMASZ ŚWIĄTECZNY –odbędzie się 3 grudnia w dniu zebrań z rodzicami, już dziś zachęcamy do odwiedzenia stoiska i kupienia losu. Każdy los wygrywa!

 

3.    Pani Małgorzata Skrzypczak:

Do końca listopada w naszej szkole odbywać się będzie zbiórka koców i karmy dla podopiecznych schroniska dla zwierząt.

 

 

INFO – CZWARTEK – 10 października 2013r.

 

1.    Pani dyrektor Emilia Korzep

-        przedstawienie nowego Samorządu Uczniowskiego a w szczególności przewodniczącej Matyldy Banaszak,

-        Marta Nowak z klasy IIIa – Lauretką Ogólnopolskiego Konkursu: „Zachowaj trzeźwy umysł” – uczennica otrzymała gratulacje za wiersz promujący gminę Czerwonak od Wójta pana Mariusza Poznańskiego

-        Już trzeci rok w naszym gimnazjum trwa zbiórka makulatury, którą zainicjowały Marta Nowak, Karolina Krzyżańska oraz Karolina Karkut; zbiórki odbywają się w poniedziałek i czwartek od 730 do 800. W tym roku za zebrane pieniądze – adoptowaliśmy konia Muminka ze schroniska Fundacji Tara.

2.    Pani Karina Szatkowska

-        We wtorek 15 X rozpoczynamy Tydzień Papieski ( we wtorek prezentacje klas, w środę 16 X sprzedaż papieskich kremówek, 15 X- 18 X wystawa książek: ”Patron i tu i tam”

3.    Matylda Banaszak i Jagoda Nowaczyk:

-        składka na SU – 5 zł do końca listopada,

-        w piątek 18 X dzień bez mundurka

-        gazetka przy zejściu do szatni jest do dyspozycji uczniów.

Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30