Ankieta


wyniki

GRUPA BADAWCZA

opiekun: Natalia Trawińska


 

Na początek kilka słów o nas …

DEMI VAN LENT

Jestem niezdecydowaną dziewczyną, raz mi się coś podoba, a potem stwierdzam, że to jednak nie ma sensu. Kocham naciągać rękawy na dłonie, siedzieć pod kocem i w moim onesie. Lubię wsłuchiwać się w słowa piosenek moich idoli (One Direction) i oglądać seriale, przede wszystkim Teen Wolf i Shadowhunters. Uwielbiam czytać, najbardziej fantastykę, a przy tym jeść fastfoody. Kocham podróżować, byłam już w wielu krajach jak na 15 latkę. Nowy Jork i Dubaj to największe osiągnięcia z mojej listy miejsc do zwiedzenia. Jestem pół polką, pół holenderką i ogólnie lubię to jak się nazywam - Demi van Lent.

OLIWIER SOBIAK

Nazywam się Oliwier Sobiak. Mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Wybrałem ten projekt ponieważ taka sytuacja: z geografii dobrze mi idzie.

ALEKSANDER BAKUROW

Nazywam się Aleksander Bakurow. Mam 14 lat. Chodzę do klasy 2b. Wybrałem ten projekt ponieważ podobają mi się rzeczy które są w nim zaplanowane. Moje hobby to książki i sport.

KAROLINA SPACHACZ

Mam na imię Karolina, chodzę do klasy 2c. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, gotować i robić różne słodkości. Bardzo lubię podróżować. Uczęszczam również do Klubu Pływackiego Koziegłowy już od 8 lat.

MARTYNA PRAUSE

Nazywam się Martyna Prause. Chodzę do klasy 2c. Interesuję się muzyką i filmami. Umiem grać w tenisa i na pianinie. W wolnym czasie czytam książki i słucham muzyki. Zapisałam się do tego projektu, ponieważ wydawał mi się ciekawy.

KLAUDIA WOLNIEWICZ

Nazywam się Klaudia Wolniewicz. Interesuję się piłką siatkową i jeżdżeniem rowerem. Lubię podróżować.

 

MAGDALENA WOŹNIAK

Mam na imię Magda . Mam 15 lat Uwielbiam śpiewać, poznawać nowych ludzi i słuchać muzyki. Interesuje się modą. Jestem marzycielką. Moim wielkim marzeniem jest ponowne spotkanie z Beatą Kozidrak.

 

 

RAZEM – „GRUPA BADAWCZA METEO” …

 

Nasza grupa badawcza, jako „Grupa Meteo” zapozna się z budową ogródka meteorologicznego, sprzętem pomiarowym oraz przeprowadzi szereg pomiarów meteorologicznych. Zapoznamy się również z informacjami jak prognozować pogodę oraz jakie informacje są w niej podawane czy z jakich źródeł mogą pochodzić informacje podawane w prognozie pogody. Zajmiemy się zbadaniem czystości wody, gleby oraz powietrza w naszej Gminie. Natomiast zbadanie „śladu węglowego” i „śladu wodnego” pozwoli nam określić ile wody zużywamy, nawet o tym nie wiedząc. Wykonamy zegar słoneczny, który pozwoli nam oraz pozostałym uczniom obserwować pogodę w ramach lekcji geografii, fizyki, chemii i biologii.

 

Mamy jeszcze kilka innych pomysłów, które postaramy się zrealizować 

 


 

J

Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30