Ankieta


wyniki

O sobie …

 

Gazetka Uczniów Mądrych i Odpowiedzialnych (GUMIO) to nie tylko nazwa, ale dla nas to także  swojego rodzaju hasło. Nieraz  być może  uważane za “nie na topie”, ale w głębi serc szanowane i wiele znaczące,  przede wszystkim  dla osób tworzących  GUMIO, uczniów z pasją, mających coś ciekawego do przekazania innym, ale  i coraz większej grupy czytelników.

                                                                       

Jako ciekawostkę  warto podać, iż w  zespole redakcyjnym jest  kilkanaście osób, do tego dochodzą ci, którzy piszą, gdy mają “wenę” i  znajdują intrygujący temat. Wspierają nas pomysłami.

                                                           

Zawsze czekam na poniedziałkowe spotkania Zespołu Redakcyjnego. W naszej szkolnej redakcji panuje  miła, koleżeńska i twórcza atmosfera.

                                                           

Dzięki redagowaniu artykułów do gazetki uczniowie doskonalą swoje talenty pisarskie. Nabywają łatwość rzetelnego przedstawiania  faktów, czy umiejętność  przeprowadzania wywiadów. Taka praca jest dla nich swojego rodzaju przygodą.

                                                                       

Słowa podziękowania dla koordynatora  prac nad szkolną gazetka GUMiO. Bez Pani wsparcia, wytrwałości, fachowych rad i doceniania naszych tekstów, pomysłów, pewnie byłoby znacznie trudniej….

                                                                       

Uważam, że GUMIO jest bardzo dobrze odbierane przez uczniów. Do publikowania   na jej łamach zgłasza się  co roku więcej chętnych. Wróży to gazetce wspaniałą przyszłość . Oby tak dalej!!

                                                                       

Nigdy nie zapomnę wrażeń i emocji, gdy na Konkursie Młodych Dziennikarzy w Poznaniu ogłoszono werdykt, że „Najlepszą gazetką roku 2008 została Szkolna Gazetka GUMiO”. Okrzyki radości, łzy wzruszenia, gratulacje i …odbiór dyplomu i statuetki „Pałuckiego Pióra”

                                                                      

Dla mnie, jako uczennicy współredagującej  GUMIO  ważne jest to, iż pisząc i publikując mogę  wyrazić  swoje  emocje, uczucia, podzielić się myślami   z innymi.

                                                                       

Jest to gazetka nie tylko od uczniów do uczniów, ale także dla nauczycieli i rodziców.

                                                                       

Każdy znajdzie w niej  dział, kącik odpowiadający jego zainteresowaniom  -np.  sportowy, informatyczny, artystyczny.

                                                                       

Polecam wszystkim  czytanie GUMIO    

                                                                                                                                                 

Cały czas  pracujemy  nad  poprawą  jakości wydawanej gazetki. Z chęcią  spotykamy się regularnie raz w tygodniu na zajęciach pozalekcyjnych, prowadzonych przez naszego szkolnego opiekuna gazetki.  Na spotkaniach redakcyjnych  omawiamy i  przygotowujemy swoje   artykuły do  publikacji. Wyrażamy siebie.

                                                            

Jesteśmy zadowoleni, bowiem dzięki Szkole Marzeń możemy  redagować naszą gazetkę, za pomocą specjalnego programu komputerowego. Nasi wspaniali gimnazjalni informatycy odkryli już jego tajemnice.   

                                                           

Działalność redakcyjną w szkolnej  gazetce zamierzamy  kontynuować również  w kolejnych latach.

                                                           

Na naszej stronie Internetowej nie będziemy zamieszczać treści  poszczególnych egzemplarzy   GUMIO, bowiem serdecznie  zachęcamy do nabycia  Gazetki.  Rozprowadzamy ją  tuż po wydaniu kolejnych numerów  na  terenie naszego Gimnazjum, jak również bezpośrednio przed zebraniami z Rodzicami. Z naszej gazetki on – line  umieścimy tylko  informacje ze  szkolnego  kalendarium .

                                                           

W pracy naszego zespołu podoba mi się to, że możemy  samodzielnie dobierać tematy, zagadnienia, przemyślenia, którymi możemy podzielić się z naszymi Czytelnikami.  

                                                                                                                                         Róża    

Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30